Elseve Extraordinary Oil Hajvégápoló
Hajvégápolók
Kiszerelés: Kicsi (100 ml)
Adatlap
- Kiszerelés
- Kicsi
- Mennyiségi egység
- 100 ml
- Hajszál vastagsága
- normál
- Károsodott a hajad?
- Nem
- Korpás a fejbőröd?
- Nem
Vélemények szűrése
Nem minden termék válik be mindenkinek. Szűrj a különböző haj-és fejbőr típusok szerint, hogy releváns véleményeket kapj!
Hajvégápoló
Nekem ez a termék kicsit túl sok volt. Nagyon elnehezítette, még akkor is, ha nagyon picit tettem csak a hajamra.
legjobb
Számtalanszor újravettem, nagyon nagyon szeretem az illatát és szuperül működik.
Zseniális termék
Szépen teszi a dolgát, könnyű eloszlatni és puhává varázsolja a hajat.
Ragacsos
Fényes és puha lesz tőle a hajam, de száraz hajra felvíve kis mennyiségtől is ragacsos érzete van számomra, és látom, ahogy a szöszök beleragadnak. A hatása jó, de emiatt nem lett a kedvencem.
Legjobb amit használni lehet.
Vizes és száraz hajhoz is tökéletes legtöbb esetben én száraz hajrá vittem fel és eszméletlen jó finom az illata és egy pici elég belőle.
Imádom
Naponta 2szer használom göndör hajra és teljesen jól hidratálja. Mennyei az illata és szerintem a legtöbb drágább olajakat is lekörözi?
Tölgy utca 3.
Isteni illata van, és a hajam is imádja. Ápolja, fényesíti, erősíti a hajamat. Nagyon puha lesz tőle a hajamat. Kevés is elég belőle.
Nagyon jó!
Ár- érték arányban szerintem az egyik legjobb a kategóriájában. Sajnos nekem nagyon sok olaj semmit se csinált a hajvégeimmel viszont ez teljesen puhává varázsolta őket és a töredezésemen is nagyon sokat segített. Egyértelműen újra vevős!
Kedvenc hajolajam
Az Elseve Extraordinary Oil hajvégápoló a kedvencem! Gyönyörűen táplálja a hajvégeimet, selymes és fényes lesz tőle a hajam már pár használat után is. Nem nehezíti el, az illata pedig isteni – újra és újra megveszem, egyszerűen nem tudok lemondani róla!
Nagyon jó
Nagyon szeretem, nem nehezíti el a vékony szálú hajamat és tényleg elég pár csepp, így nagyon sokáig kitart
Szuper termék
Megfelelő mennyiség esetén fényes, puha haj az eredmény szőkített hajon is.
Mindig visszatérek hozzá
Könnyen beszívódik, minden este használom, segíti a kifésülést és puha lesz tőle a hajam. Mindig visszatérek hozzá, mert ár-érték arányban szerintem kiváló.
hozza, amit ígér
Imádom az illatát, egyből beszívódik. Minden reggel használom, a hajam puha lesz tőle, fényesebb. Megéri, hisz sokáig elég, nem is drága.
Nagyon jó
Szerintem ez egy testesebb olaj, de a vékonyszálú hajamat se nehezíti el, ha odafigyelek arra, hogy annyit használjak, amennyit felvesz a hajam. A dobozon látható "végtelen ragyogás" szövegnek is eleget tesz, valóban kicsit mintha fényesebb lenne a hajam a használata után.
Kattints az összetevőkre, hogy megtudd, hogyan hatnak a hajadra és a fejbőrödre!