Elseve Bond Repair Kondicionáló (hajbalzsam)
Kondicionálók (hajbalzsamok)
Kiszerelés: Normál (150 ml)
Mi ez a termék?
Citromsav-komplexes balzsam, amely lezárja a hajkutikulát és tovább erősíti a belső kötéseket, csökkentve a töredezést.
Hogyan használd?
Sampon után vizes hajra oszlasd el, hagyd hatni, majd alaposan öblítsd le.
Kiknek ajánlott?
Sérült, vegykezelt vagy rendszeresen hőformázott hajra.
Főbb előnyök:
• Hajtöredezés csökkentése
• Kutikula védelme
• Finom, selymes és könnyebben kezelhető haj
Adatlap
- Kiszerelés
- Normál
- Mennyiségi egység
- 150 ml
- Hajszál vastagsága
- vékony
- Károsodott a hajad?
- Igen
- Korpás a fejbőröd?
- Nem
Vélemények szűrése
Nem minden termék válik be mindenkinek. Szűrj a különböző haj-és fejbőr típusok szerint, hogy releváns véleményeket kapj!
Zseniális
Nagyon finom illatú. Nem kell belőle túl sok ahhoz, hogy szép fényessé és puhává varázsolja a hajat.
Jó termék
Többször újravettem már,nagyon szeretem használni. Puha,fényes, szöszmentes a hajam tőle.
Bevált
Felváltva használom a glycolic gloss termékcsalád balzsamjával. A 2 együtt csodát tett a hajammal.
Nagyon jó termék
Tetszik a kiszerelése, rengeteg ideig elég és csak keveset kell felvinni a hajra. Kellemes az illata és selymessé teszi a hajam.
Nem vált be
Nem hozta a várt hatást. Szinte semmit nem csinált a hajammal, az állaga nem elég a sűrű, normál vastagságú hajamra. Plusz nehéz kinyomni a tubusából, főleg ha már kevés van benne. Az illata viszont jó.
Nem rossz
A jobb drogériás balzsamokhoz tartozik. Jobb mint a rózsaszín glycol gloss testvére.
Nem elég erős a dús, vastag, száraz hajamon
Kellemes, de nem elég
Többször újravásároltam, remélve, hogy kitartóbb használatra van szükség az ígért hatáshoz, de semmi extrát nem tapasztaltam. Valóban nagyon jó puha lesz tőle a hajam, de az enyém genetikusan is puhább, szóval ez sem tett hozzá sokat az élményhez. Pedig nagyon akartam szeretni, az illata és az állaga is csodálatos, de az én hajam nem táplálta eléggé, pedig nem spóroltam vele és a hatóidőt is tisztességesen kivártam. Van ennél jobb ár-érték arányban a drogériában.
Must have
Ez volt az első olyan kondicionáló, ami minden szempontból megfelelt az igényeimnek. Az illata számomra kellemes és nem volt túl tolakodó, pont annyira maradt meg a hajamban, amennyire szerettem volna. Az állaga sűrű, ami számomra előny volt, mivel így nem kellett sokat használnom belőle egyszerre – emiatt lassabban is fogyott. Már néhány perccel a leöblítés után érezni lehetett, hogy hat, a hajam szinte azonnal puhábbá és könnyebben kezelhetővé vált. Rendszeres használattal nemcsak puhább és fényesebb lett a hajam, hanem kevésbé is töredezett, ami nálam ritka.
Bár az ára a megszokottnál kicsit magasabb, számomra mégis megérte, mert kevés hajam van, vékony szálú is, így nagyon sokáig elég volt egy tubus. Összességében teljes mértékben elégedett vagyok vele.
nem rossz
A termékcsaládból nagy kedvencem a hajmosás előtti ápoló, amit már többször újravásároltam. Ennek hatására próbáltam ki a kondicionálót is. Nem rossz termék, de ár-érték arányban sokkal jobbak is vannak a piacon. Lehet, túl nagy volt az elvárásom (a hajmosás előtti ápoló hatása miatt), de különösebb változást nem vettem észre magamon a termék használata következtében. Az illata egyébként elég jellegzetes, lehet, ez valakit zavarna, de én pl. kifejezetten szerettem ezt! :)
Nem rossz termék
Sok véleményt olvastam a termékcsaládról, én is beadtam a derekam a kipróbálásra, először ezzel a kondival kezdtem. Egy pár tubust újra vettem belőle, hogy a hosszútávú hatását kitapasztaljam. Kicsit fura állagú krém, inkább valami sűrű gyógyszertári kenőcs állagnak mondanám, kevesebb mennyiséget is elég volt használnom belőle. Pihe-puha, sima haj az eredmény egy drogériás termékhez képest, de hogy őszinte legyek, olyan nagyon kiemelkedőt nem vettem észre a használata alatt. Szintén nem egy rossz termék, illata is nagyon finom, lehet visszatérek egyszer hozzá, de még mindig kutatom a “tökéletes” balzsamot.
Must have
Nagyon szeretem ezt a kondit, puha, fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Elég sűrű állaga van, szerintem kicsit nehéz eloszlatni és valahogy amikor rákenem a hajamra, nem szoktam érezni, hogy hova jutott elég és hova nem, így mindig nyomok inkább mégegy adagot. De igazából így is sokáig elég egy tubus. 3-5 percig szoktam rajta hagyni, utána ahogy leöblítem, rögtön érzem, hogy milyen selymes lett tőle a hajam.
Nem rossz
Különösebben nem éreztem extra hozzáadott értéket, talán jobb drogériás kondícionáló.
Jó kis kondicionáló
Kis mennyiséget viszek fel a vékony szálú hajamra. Puha lesz töle, az illata pedig nagyon jó.
Van jobb, de nem rossz
Szerettem az illatát meg az állagát is, de én nem tapasztaltam kimagasló eredményeket sajnos.
Csalódás
Az illata kellemes, könnyű használni, de sajnos nekem csalódás volt, semmi javulást nem tapasztaltam. Egy tubussal használtam el, nem vettem újra.
?
Imadom az állagát, nagyon krémes és a Vékonyszálú hajamon 5percig szoktam hagyni utana már a lemosasnal erzem mennyire puha lesz tőle a hajam . Szárítás utan szerintem ennek is van szerepe abban hogy kevesebb szetnyílt hajszalam van?
Eddigi kedvenc
Azt teszi amit ígér, nem túl sűrű az állaga, így a vékonyszálú hajamat sem nehezíti el. 3-4 percig szoktam rajta hagyni és babapuha lesz tőle a hajam, az illata is nagyon jó ^^
5*
A samponjával együtt vásároltam meg, rögtön amikor kiadták nálunk is. A Redken citromsavas termékcsaládjának a dupeja, azt is használtam már, így alig vártam, hogy egy olcsóbb alternatívát is kipróbáljak. Az illata elképesztően jó, engem Carolina Herrera - Good Girl-jére emlékeztet. A samponnal együtt használva fényes és kifésülhető hajat eredményezett, de amikor másik samponnal használtam, akkor is szépen hidratálta a hajamat. Önmagában egy kicsit kevésnek érzem, így elfér utána egy lamináló, hogy még selymesebb legyen az eredmény. Könnyen elérhető és az ára is kedvező a professzionális termékekhez képest. Ami még plusz pont, hogy nagyon lassan fogy.
Egy terméknek nem rossz :)
Kb. 7-8. alkalommal használom. Az illata zseniális, meghozza azt a professzionális, szalonérzetet. Kicsit furcsa állagú, sokkal "kenőcsösebb", viszont így kevesebb is kell belőle. A 3 perces hatóidőt általában betartom, így nagyon puha, fényes hajat eredményez. Ebben tényleg észrevehető a változás, de lamellás kondícionálóval együtt használom. Könnyen kifésülhető lesz a haj, viszont ahogyan ezt bevezettem, jobban elkezdett törni a hajam. Kíváncsi leszek egy hajvágás után mi lesz vele a tapasztalat. Eddig nekem tetszik, de a drogériás társaihoz képest picit drágább.
Kattints az összetevőkre, hogy megtudd, hogyan hatnak a hajadra és a fejbőrödre!