Elseve Hyaluron Plump Leave-in kondicionáló
Leave-in kondicionálók
Kiszerelés: Normál (150 ml)
Mi ez a termék?
Hialuronsavas spray, amely kondicionálja a száraz, vékonyszálú hajat éd frissességet, ragyogást ad.
Hogyan használd?
Permetezd nedves vagy száraz hajra mosás után, majd fésüld át – nem kell kiöblíteni.
Kiknek ajánlott?
Száraz, törékeny, elvékonyodó hajra, akik extra kondicionálást és könnyű fésülhetőséget szeretnének.
Főbb előnyök:
• Akár 72 órás intenzív kondicionálás
• Könnyű textúra, nem nehezíti el a hajat
• Selymes, rendezett és fényes eredmény
Adatlap
- Kiszerelés
- Normál
- Mennyiségi egység
- 150 ml
- Hajszál vastagsága
- vékony
- Károsodott a hajad?
- Igen
- Korpás a fejbőröd?
- Nem
Vélemények szűrése
Nem minden termék válik be mindenkinek. Szűrj a különböző haj-és fejbőr típusok szerint, hogy releváns véleményeket kapj!
egész jó
Kellemes az illata, az állaga miatt könnyebb vele bánni mint egy olajjal. Nekem puhábbnak, hidratáltabbnak tűnt a hajam a használata mellett, viszont egy idő után úgy éreztem egyre többet kell használnom belőle ugyan ahhoz az eredményhez.
Szuper termék
Kislányom vékonyszálú göndör haján és a saját hajamon is használom. Nedves és száraz hajra is szoktuk fújni, könnyen kifésülhető és puha lesz a hajunk tőle, nem nehezíti el. Kislányom göndör tincseit nagyon szépen felfrissíti két hajmosás kötött. Az illatát is szeretjük.
Bevált
Nagyon puha lett tőle a hajam. Még vizesen viszem fel, többször újra vettem már. Ár-érték arányban nagyon jó.
Csalódás
Nagy reményekkel vettem meg, de semmi hatását nem tapasztaltam. Nekem az illata kifejezetten sok és taszító volt.
Kócosság ellen
Könnyed állag, és kezelhetősége miatt nagyon szeretem, ahogy a hajam is. Nem nehezíti el, szinte észre se venni, mégis kellemes. Nem leszek kócos tőle, így ez nekem a legjobb hatás amivel rendelkezhet. Emellé kellemes az illata is, és akár fél éven keresztül is jó heti 1-2 hajmosás mellett.
Teszi a dolgát
Hónapok óta használom a teljes termékcsaládot, ezzel a spray-vel fújom be minden este a hajamat. Csodát nem kell tőle várni, de az én hajam teljesen egészséges annak ellenére hogy szőkítve van, nem nehezíti el és jó az illata. Hasonló árkategóriában én még nem találtam jobbat.
Leave in
Nagyon szeretem ezt a terméket. Vékonyszálú, kevés hajamat nem nehezíti el, nem zsírosít. Abszolút kedvenc.
Szőkített hajra nem elég
A márka egész termékcsaládját kipróbáltam, viszont ez a leave-in az én hajamra kevés volt, sajnos azt éreztem, hogy nem csinál semmit, ezért elajándékoztam.
Kedvenc
Az egész termékcsaládot használtam, imádtam! Vizes hajon használtam, szárítás előtt, a végeredmény puha, könnyen fésülhető és kevésbé szálló haj.
Sajnos mióta volt a hajhullásos botrány nem mertem újravenni a termékeket.
Nem nehezíti el a hajat.
Gyakran nyúlok ezért a kondicionálóért. Vizes hajra szoktam fújni, segít a kifésülésben. Mivel vékony szálú a hajam és a kiöblítős kondicionálóból egy testesebbet használok, ezért nekem tökéletes, hogy ilyen könnyű. Nagy csodát nem tesz, de ezért az árért szerintem egy jó kis leave-in. Jobb alternatívát még nem találtam helyette.
Könnyű adagolás, szuperül hidratál
Szerette a hajam, nem nehezítette el, könnyű használni, szép egyenletesen lehet eloszlatni, nekem a folyékony állag miatt gyorsabban fogy, de jó ár-érték arány.
Semmi extra
Használtam pár hónapig, rossz nem volt, de különösebben jó sem. Eleinte nagyon tetszett főleg a könnyű textúrája, mert nekem vékonyszálú hajam van, nem sok leave-in kondit bír el, de ezt simán elbírta, nem nehezített el. Viszont az ápoló hatása sem volt túl jó. Egynek jó volt, de nem venném újra.
Szuper termék
A termékcsalád sampon és balzsam kombójával használom. Szuper termék, kellemes az illata. Selymessé és fényessé teszi a hajat
Semmi extra
Úgy emlékszem, hogy tudatos hajápolóként ez volt az első leave-in, amit kipróbáltam, többször is újra vásároltam, ettől függetlenül vegyesek az érzéseim. Nagyon könnyed víz-szerű, nem nehezíti el a tincseket, ha véletlen túlzásba esnék a mennyiséget illetően, akkor sem. Azonban semmi extra, “csoda” dolgot nem tapasztaltam a használatával kapcsolatban. Reméltem, hogy legalább, ha hajban maradó termék, talán valamennyivel mérsékli a töredezést, de sajnos ezt az elvárást nem teljesítette. Fésülködéshez nagyon szerettem használni, illata mesés, de ennél többet számomra nem nyújtott.
Nagyon szeretem
Nagyon jó kis leave-in, nem nehezíti el a vékonyszálú hajam, száraz és vizes hajra is szoktam fújni. Azt vettem észre, hogy amikor hajmosás után még vizesen befújom ezzel a hajam, akkor nagyon szép egyenesre szokott megszáradni. Puha, fényes hajat eredményez és az illatát is imádom!?
nem rossz
Én nagyon akartam őt szeretni, de valamiért én úgy éreztem, hogy nekem ez kevés, vártam már, hogy mikor fogy el. Én személy szerint max annyi pozitívat tapasztaltam, hogy kis ideig fényesebb volt a hajam.
4*
Ez a leave-in pont azt teszi, amit ígér. Korrekt az ára és könnyen elérhető. Ha a termékcsalád többi tagjával együtt alkalmazzuk, még hatásosabb. A spray-s kiszerelés nem a kedvencem, inkább a tenyerembe fújom, mint a hajamra, így egyenletesebben el tudom oszlatni.
Vastag szálú hajra nem a legjobb
Nem vagyok benne biztos, hogy bármit is csinál a hajammal... :D A vastagabb szálú hajamon eléggé elveszik. Száraz hajon például semmi hatását nem érzékelem, így inkább nedves hajra szoktam felvinni, főleg akkor ha curly hair rutint alkalmazok és más nehezebb termék már nem igazán férne sehova. Az illata és a kényelmes használata miatt már elhasználtam 3 dobozzal, így azt hiszem elég esélyt adtam neki a bizonyításra.
Nagyon szeretem
Tökéletes leave-in kondicionáló a vékonyszálú hajamra. Egyáltalán nem nehezíti el és nagyon jó illata van.
Kattints az összetevőkre, hogy megtudd, hogyan hatnak a hajadra és a fejbőrödre!